Menu
Dnes otevřeno 8:00 - 16:00 Projekce na kouli pouze pro objednané skupiny

Zájem o online projekce je mezi školami velký

Pracovníky třebíčského Ekotechnického centra Alternátor příjemně překvapil zájem o online projekce, které nabízejí školám a žákům coby doplněk k distančnímu vzdělávání. Komentované programy na unikátní projekční kouli Science on a Sphere zhlédlo hned v prvním týdnu této služby asi sto dětí z prvního i druhého stupně základních škol.

Alternátor tuto službu nabízí od 19. října až do 6. listopadu zdarma, na výběr je ze dvou programů – Vesmír a Země. Programy jsou odstupňovány dle věku žáků a trvají zhruba 30 minut. Pro online přenos používá Alternátor aplikaci Zoom Cloud Meetings, která plně vyhovuje podmínkám GDPR a je spustitelná na naprosté většině operačních systémů počítačů, tabletů i telefonů. Děti jsou pomocí ní s animátorkou, která programem provádí, v neustálém kontaktu, sledují nejen program, ale zároveň mohou ihned pokládat dotazy.

Tyto prohlídky lze využít například v hodinách fyziky, přírodních věd či ekologie a lze je domluvit na e-mailu info@alternator.cz či telefonu 733 673 006, kde pedagogům zároveň bude poskytnuta elektronická podpora pro tuto službu.

 

Foto: Výřez z videa při online přenosu.

Alternátor Třebíč - online projekce

Tip pro vás!

Přijeli jste do Třebíče, prošli jste všechny památky a nevíte, co ještě podniknout? Navštivte Alternátor. Nudit se nebudete ani vy, ani vaše děti. Podívejte se třeba na naši fotogalerii či videa na youtube.