Menu
Dnes otevřeno pouze objednané skupiny Projekce na kouli -

Za Igráčkem do Alternátoru

Igráček v rámci svého letního turné po Vysočině zavítá v sobotu 14. srpna do třebíčského Ekotechnického centra Alternátor. Organizátoři na tento den připravili spoustu zábavných úkolů pro malé i velké děti. Za jejich splnění dostanou účastníci zajímavé odměny. Otevřeno bude jako každou sobotu od 10 do 17 hodin. Vstupné bude po celý den zdarma.   

Akce je součástí projektu „Vysočinou s Igráčkem“, který vyvrcholí v sobotu 28. srpna v Outdoor resortu Březová Igráčkovým festivalem plným zábavy. Vstupenky na tento jedinečný festival můžete vyhrát ve fotosoutěži. Stačí navštívit od 1. června do 20. srpna alespoň tři dětské turistické cíle (jejich seznam je na  https://www.vysocina.eu/temata/vysocina-detem/vysocina-detem) a pořídit na nich fotografie s postavičkou Igráčka tak, aby byla daná lokalita jasně patrná. Fotografie ze tří navštívených míst pak už jen stačí přidat do jednoho příspěvku a zveřejnit na svém Instagramu či zaslat soukromou zprávou na facebookovou stránku Vysočina Tourism (@vysocinaregion). Soutěžní příspěvek musí obsahovat tři fotografie a být označen #vysocinousigrackem a @vysocinaregion. Slosování soutěžních příspěvků se uskuteční 23. srpna.

Alternátor je také jedním z míst, kde je možné zakoupit Cestovatelský deník, který může být dobrým pomocníkem pro plánování návštěv dětských turistických cílů. Deník vydal Vysočina Tourism, jenž je organizátorem akce „Vysočinou s Igráčkem“.

Tip pro vás!

Programů pro projekci na kouli je velké množství a další postupně přibývají. Přijďte se na ně podívat!