Menu
Dnes otevřeno 10:00 až 17:00 Projekce na kouli - v 11:00 a 15:00

Často kladené otázky

Musíme si komentovanou projekci na kouli rezervovat?

V případě malých skupin do 10 osob nemusíte.

V kolik hodin je vhodné přijet, abychom si vše stihli prohlédnout?

Prohlédnout si celé centrum zabere zhruba hodinu a půl. Pokud se bavíme o sobotní návštěvě, tak optimální příjezd je nejpozději v 15:00. Budete tak mít hodinu až hodinu a půl na projití centra a stihnete i poslední komentovanou projekci na kouli v 15:00. 

Jak je to se vstupenkou na do centra a na kouli?

Jednotlivé vstupné a rodinné vstupné platí pro vstup do centra + vstup do multimediálního sálu s projekční koulí, kterou si návštěvník v tomto případě obsluhuje sám pomocí dotykového panelu. Vstupné na komentovanou projekci na kouli platí pouze pro vstup do multimediálního sálu na komentované projekce promítané pracovníky Alternátoru. Ti návštěvníci, kteří mají zakoupenou pouze komentovanou projekci, musejí ihned po promítání opustit vnitřní prostory centra.

Jaké vyžití u vás mají malé děti?

Kromě toho, že u nás je povoleno dotýkat se většiny exponátů, nachází se u nás také dětská herna. Komentované projekce na kouli doporučujeme spíše pro starší děti (zhruba od deseti let), menší děti zase ocení možnost ovládat si projekční kouli samostatně pomocí dotykového panelu. 

Tip pro vás!

Přijeli jste do Třebíče, prošli jste všechny památky a nevíte, co ještě podniknout? Navštivte Alternátor. Nudit se nebudete ani vy, ani vaše děti. Podívejte se třeba na naši fotogalerii či videa na youtube.