Menu
Dnes otevřeno 8:00 - 16:00 Projekce na kouli pouze pro objednané skupiny

Alternátor jedním z cílů akce „Vysočinou s Igráčkem“

Ekotechnické centrum Alternátor Třebíč se zařadilo mezi turistické cíle nacházející se po celé Vysočině, v nichž děti mohou o prázdninách soutěžit o zajímavé ceny v rámci akce „Vysočinou s Igráčkem“. Alternátor zároveň bude i jednou z devíti lokalit, kde pro děti během prázdnin proběhne den plný úkolů.

Děti, které od 1. června do 20. srpna navštíví alespoň devět dětských turistických cílů (jejich seznam je na https://www.vysocina.eu/temata/vysocina-detem/vysocina-detem) a na nichž se s jakoukoli figurkou Igráčka vyfotografují tak, aby daná lokalita byla jasně patrná, se dostanou do slosování o sto vstupenek pro tři osoby na Igráčkův festival plný zábavy, který proběhne 28. srpna v Outdoor resortu v Březová na Třebíčsku. Zde mladé soutěžící čekají další soutěže, hry, ceny a losování o rodinné pobyty v pohádkové vesničce Podlesíčko a na Šiklově mlýně.

Podmínkou je zmíněné fotografie umístit na svém Instagramu či poslat soukromou zprávou na facebookovou stránku Vysočina Tourism (@vysocinaregion). Soutěžní příspěvek musí být označen #vysocinousigrackem a @vysocinaregion a musí obsahovat všech devět fotografií.

K plánování návštěv může rodičům a dětem pomoci Cestovatelský deník, který letos vydal Vysočina Tourism, jenž je organizátorem i akce „Vysočinou s Igráčkem“. Deníky lze zakoupit na řadě turistických cílů po celé Vysočině, Alternátor nevyjímaje.

 

Soutěžní den zmíněný v úvodu této zprávy proběhne 14. srpna. O podrobnostech vás budeme informovat později.

 

Igráčci u Alternátoru

Cestovatelské deníky

Cestovatelský deník - Třebíč

Tip pro vás!

Přijďte se podívat na naši expozici Cesta elektřiny, kterou jsme pro vás připravili spolu s firmou EG.D.